2

למה טוב קידום ביוטיוב?

למה טוב קידום ביוטיוב?
אחד האתרים הפופולריים ביותר בעולם היום הוא יוטיוב, בכל רגע נתון מתבצעים מיליוני חיפושים של סרטונים. רוב הגולשים צופים לפחות בסרטון אחד במהלך כל יום, רובם צופים בהרבה יותר. קידום ביוטיוב הוא מפתח להצלחה לעסקים בתחומים שונים ובעיקר לאמנים, כך למשל, זמרים מתחילים צוברים אוהדים וצפיות ביוטיוב, הם בונים לעצמם קהל תוך פרסום סרטונים הזוכים להצלחה רבה.

היום, קידום אתרים אורגני הוא הרבה יותר מקידום של אתר בתוצאות החיפוש של גוגל, בעלי עסקים הפועלים אונליין יודעים כי בכדי להצליח עליהם לפעול גם ברשתות החברתיות וגם ביוטיוב. סרטון מקצועי ביוטיוב עם הרבה צפיות ולייקים יצליח לרומם את העסק ואף להגדיל את כמות ההכנסות, אפשר להרוויח הרבה כסף עם קידום ביוטיוב כאשר מבצעים אותו נכון.

איך לשפר את הסרטונים?
השלב הראשון בכל תהליך קידום ביוטיוב מתחיל בשיפור הסרטונים, הגולשים יעדיפו סרטונים איכותיים יותר ויעניקו להם הרבה יותר לייקים וצפיות. סרטונים מיוטיוב מתפרסמים באופן קבוע ברשתות החברתיות בהן הסרטונים מקבלים לייקים וצפיות נוספות, אותם לייקים מתוך הרשתות החברתיות הופכים את הסרטונים פופולריים יותר ברשת. עליכם לעשות כל מאמץ לקבלת לייקים פנימיים וחיצוניים לסרטונים שלכם, סרטון מוצלח הוא סרטון עם הרבה לייקים והרבה צפיות.

באיזו תדירות להעלות סרטונים חדשים?
קידום ביוטיוב הוא עבודה לכל דבר, עליכם להעלות תוכן איכותי באופן עקבי, אם אנכם נוהגים להעלות סרטונים באופן קבוע ויש לכם פרופיל עם 1-2 סרטונים בלבד הסיכויים שלכם להגיע אל העמודים הראשונים בתוצאות החיפוש אינם גבוהים. תוך העלאת סרטונים ליוטיוב לעתים קרובות תעוררו עניין ותגרמו לגולשים להירשם לערוץ שלכם ביוטיוב, דבר אשר מגדיל משמעותית את כמות הצפיות שלכם ומחזק את המעמד שלכם.

עליכם להיות פעילים ומפרגנים
רוצים לקבל לייקים וצפיות לסרטונים שלכם? גם אחרים רוצים! בכדי לקבל לייקים בעצמכם עליכם להיות פעילים, להגיב על סרטונים (אפשר לשלב בתגובה הפנייה לסרטון שלכם). הקפידו לתת לכל סרטון כותרת טובה המתארת את התוכן בצורה הטובה ביותר, הגולשים מעדיפים כותרות רלוונטיות ומדויקות. אם אתם מקדמים מילות מפתח ספציפיות כדאי לשלב אותן בכותרת וגם בתיאור הסרטון. אל תשכחו להוסיף לכל סרטון גם תגיות.

איך להשיג כמות גדולה של צפיות לסרטון?
ייתכן ויש לכם סרטון איכותי ומקצועי, סרטון בו השקעתם לא מעט ובכל זאת אנכם מצליחים לצבור צפיות ולייקים. זה הזמן לחזק את הסרטון שלכם תוך קנייה של חבילת צפיות ולייקים, קניית צפיות ביוטיוב תאפשר לכם לחזק את מעמדו של הסרטון שלכם ולהפוך אותו הרבה יותר מעניין ומושך בעבור הגולשים. כאשר הגולשים מחפשים סרטון בנושא מסוים הם יעדיפו בתוצאות החיפוש סרטונים שיש להם כמות גדולה של צפיות, אם לסרטון שלכם תהיה כמות מרשימה של צפיות הם יבחרו בו לצפייה ואתם הצלחתם במטרה.