1

עצות קידום ביוטיוב לזמר המתחיל

עצות קידום לזמר המתחיל
כל זמר מתחיל וגם וותיק יודע עד כמה ההצלחה בתחום מורכבת מפרסום נכון ומכישרון, בכדי להצליח היום בתחום צריך הרבה יותר מכישרון. זמרים מצליחים משקיעים מאמצים רבים בפרסום, ההצלחה מגיעה כאשר בוחרים נכונה את פלטפורמות הפרסום הנכונות, היום בעזרת רשת האינטרנט ניתן לקדם זמרים מתחילים ולצבור קהל במהרה, כל שעליכם לעשות הוא להתחיל לפעול, לצבור צפיות ביוטיוב, לפרסם ברשתות החברתיות ולהיות מוכנים לקבלת ההזמנות.

התחרויות בשוק רבה, ישנם זמרים מתחילים רבים שמבקשים להצליח, כאן תוכלו למצוא עצות קידום לזמר המתחיל שיסייעו לכם לעלות על הדרך המהירה להצלחה. היום גם הזמרים המצליחים משתמשים באמצעי עזר ופרסום ביוטיוב או ברשתות החברתיות, זוהי הדרך להגיע אל הקהל.

אנחנו הזמרים המתחילים חייבים להתבלט
יש בישראל הרבה מאוד זמרים מוכשרים ומעט במות להופעות, משמעות הדבר היא תחרות קשה, אך עבודה קשה מעולם לא מרתיעה את האנשים המוכשרים. בכדי להצליח יהיה עליכם להתבלט, הבשורה הטובה היא שאפשר לעשות זאת מבלי לצאת מהבית בעזרת הרשתות החברתיות, בעזרת רשת האינטרנט ובעיקר הרשתות החברתיות זמרים מתחילים מקבלים פלטפורמה מצוינת לפרסום השירים שלהם מבלי לשלם לאמרגן או משרד פרסום. היום זמר מתחיל יכול לצבור קהל, לקבל הזמנות להופעות ואירועים וגם קמפיינים ללא מעורבות של אמרגן. איך עושים זאת? עם מעט כישרון והרבה מאוד מוטיבציה.

איך להצליח ביוטיוב?
המקום הנכון לפעולה בעבור זמרים מתחילים הוא יוטיוב, הצעד הראשון יהיה צילום של סרטון טוב או קליפ של שיר. עליכם להקפיד להעלות רק קליפים מקוריים ואיכותיים, קליפים עם צילום באיכות גבוהה וסאונד מקצועי. הסרטון הזה הוא כרטיס הביקור שלכם. לאחר שסיימתם עם הפקת הסרטון זה הזמן לפתוח חשבון ביוטיוב ולהתחיל לפרסם את הסרטון.

הדרך הטובה ביותר לצבור במהרה צפיות ביוטיוב לסרטון היא קניית צפיות ביוטיוב, היום כבר אפשר לקנות חבילת צפיות ביוטיוב בזול. כאשר אתם רוכשים צפיות אתם מעניקים לסרטון שלכם תנופה להצלחה, בהמשך תפרסמו כמובן את הסרטון גם ברשתות החברתיות ותקבלו עוד צפיות, אך קניית הצפיות ההתחלתית היא זו שמעניקה לסרטון שלכם יתרון. כך כאשר תתחילו לפרסם את הסרטון ברשתות החברתיות כבר יהיו לו כמה אלפי צפיות וזה חשוב מאוד לתדמית של הסרטון ולנכונות של הגולשים לצפות בסרטון שלכם.

מחקרים מגלים כי סרטונים עם כמות גדולה של צפיות מעוררים יותר סקרנות וזוכים כך גם בהמשך ליותר צפיות. את הסרטון שלכם תתחילו לפרסם כבר ברגעים הראשונים עם כמה אלפי צפיות, גם הזמרים המצליחים עושים זאת.

איפה עוד אפשר לפרסם את הסרטונים?
זמר מתחיל שמבקש לזכות בחשיפה יוכל למצוא הזדמנויות רבות לפרסום אונליין, עליו להיות פעיל בפורומים, קבוצות פייסבוק, כדאי לפרסם את הסרטונים בפורומים של אמנים, אתם זמרי אירועים כדאי לפרסם גם בפורומים וקבוצות בנושא חתונות והפקת אירועים. שתפו את הסרטונים הקיימים שלכם ואת החדשים שתפיקו ברשתות החברתיות, בקשו מחברים לעשות זאת גם כן וכך תאספו יותר ויותר צפיות ופניות.